Kroužky

Inline kroužky

Lekce jsou vedeny zábavnou a hravou formou, dle osvědčeného trenérského konceptu. V hodinách využíváme celou řadu pro bruslení netradičních pomůcek – míče, švihadla, aj, hrajeme oblíbený inline florbal a házenou na bruslích.

Děti zde kromě „klasických“ lekcí zažijí i speciální disko hodinu na bruslích, menší dovednostní závody a spoustu dalších bruslařských zážitků. Kroužky fungují v perfektní spolupráci se školami – trenér vždy děti vyzvedne v družině a poté je odvede zpět do družiny – zajištěna je tak bezpečnost Vašich dětí!

Děti jsou dle věku a dovedností rozděleny do dvou skupinek, každá má svého trenéra. Tréninky probíhají 1 x týdně, dle počasí buď na venkovním hřišti nebo v tělocvičně

Sportovky 3-5 let

Cvičení je zaměřené na celkový rozvoj dětské motoriky. Hodiny jsou vedeny zábavnou formou a během nich si děti postupně osvojí pohybové, atletické a míčové dovednosti. Děti se seznámí i s inline bruslením.

Sportovky 6-8 let

Pro děti je připraveno pestré sportování zaměřené na všeobecný sportovní rozvoj. (pohybové hry, gymnastika, atletika) I v této skupince dojde na výuku inline bruslení spojenou s velkým počtem her na bruslích (florbal, opičí dráha aj.)

Poznámka: Vybavení na inline lekce je zapůjčováno zdarma.

Fotografie z kroužků

dopln dopln dopln dopln dopln dopln

Pořádáme

Momentálně nemáme v nabídce žádné kroužky.

Generální partner

Generali

Sportinline © 2022   All Rights Reserved