Instruktoři

Pavel Hlubuček

Je hlavou a strůjce celé firmy, bez něho by to nešlo. Bruslit začal už jako malý kluk. Jeho hlavní pracovní náplní je zajištění chodu celé firmy, ale vidět a především slyšet ho můžete jako trenéra na všech našich akcích, od táborů počínaje, po individuální hodiny konče. Baví ho v dětech vzbuzovat nadšení ke sportu a pomáhat jim v překračování svých dosavadních limitů.

Pavel Hlubuček
Sandra Jirošová

Sandra Jirošová

Sandra je naše specialistka na předškolní děti, vede u nás již třetím rokem jak sportovky, tak i přípravku našeho bruslařského oddílu. Kromě bruslí ráda jezdí na kole a miluje dlouhé procházky přírodou.

Šárka Špiková

Šárka Špiková

Šárka je naše dlouholetá instruktorka. Má vystudovanou střední pedagogickou školu v Liberci a nyní studuje pedagogiku volného času v Olomouci.


Sportu se věnuje již od útlého věku, nejraději má cyklistiku, jízdu na koni, snowboarding a brusle, jak inline, tak lední. Stejně jako Terka se přes zimu věnuje výuce lyží a snowboardu na horách.

Tereza Šimicová

Tereza Šimicová

Terka s námi trénuje již řadu let. Věnuje se mnoha sportům, dlouhodobě dělala gymnastiku a atletiku. V zimních měsících vyučuje lyžování a snowboarding. Ráda se věnuje práci s dětmi, ráda jim předává své zkušenosti a vede mladší generaci ke sportu.

Jana Zikmundová

Jana Zikmundová

Janča je naše vycházející hvězda, sportuje od útlého věku a život bez sportu si nedokáže představit.


Jako malá začínala s jezdectvím a nyní se závodně věnuje atletice a tréninkové cyklistice. K inline bruslím se dostala v deseti letech a po nabrání zkušeností od patnácti let začala dělat instruktorku na letních táborech. Práce s dětmi jí vždy bavila a je to pro ni skvělá příležitost nejen s předáváním zkušeností, ale také předání myšlenek fér hry a přátelství.

David Koňák

David Koňák

David je student medicíny, jeho srdcovkou je lední hokej, na kterém se pohybuje nejen jako skvělý útočník, ale i také jako „muž v pruhovaném“.


Již od mala ho baví inline brusle, cyklistika a fotbal. Od šestnácti let se věnuje trénování našeho oddílu a také příměstským táborům.

Zuzana Vrňatová

Zuzana Vrňatová

Zuzka je učitelkou v mateřské škole a je organizátorkou víkendových eventů pro Decathlon v Liberci. Miluje sport - kolo, běh, badminton, turistiku a brusle. Můžete se s ní potkat převážně na táborech a to již pátým rokem.

Ondřej Rydval

Ondřej Rydval

Ondra hraje již osm let hokej, svou rychlost a bruslařské dovednosti uplatňuje jako levé křídlo. Ale ani další sporty mu nejsou cizí. Rád předává dětem své nabité zkušenosti, z obou dvojčat je ten akčnější.

Tomáš Rydval

Tomáš Rydval

Stejně jako jeho bráchu, i Tomáše pohltil hokej a trápí brankaře soupeře od pravé strany mantinelu. Kromě hokeje ho baví především florbal a fotbal. Oba dva jsou téměř k nerozeznání, povahově je však Tomáš ten klidnější.

Barbora Nosková

Barbora Nosková

Od roku 2017 je Bára členka našeho oddílu a pomáhá nám s dětmi na táborech. Ze sportu má ráda sjezdové i běžecké lyžování, plavání, jízdu na kole a samozřejmě jakékoli bruslení. S radostí a úsměvem na tváři se účastní závodů a vždy je hlasitým fanouškem. Když nesportuje, má v ruce knížku nebo háček s přízí.

Generální partner

Generali

Sportinline  All Rights Reserved